Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley – niezbędnik w sportowych przygodach!

Niezależnie od tego, czy wyruszasz na podbój górskich szczytów, na rowerowy wyścig czy na miasto – okulary słoneczne Oakley będą Twoim nowym ulubionym kompanem. Zapewnią Ci nieoceniony komfort widzenia w Twoich letnich eskapadach.

Jeśli cenisz sobie solidne i niezwykle wszechstronne okulary przeciwsłoneczne, które możesz zabrać ze sobą i do klubu, i na poranny jogging – okulary przeciwsłoneczne Oakley są właśnie dla Ciebie. Kup już teraz i zaznaj komfortu najbardziej innowacyjnych okularów na rynku!

Okulary przeciwsłoneczne Oakley – historia marki

Amerykańska marka Oakley, która obecnie urosła do gigantycznych rozmiarów, niegdyś była małym biznesem o wartości zaledwie 300 dolarów. Jej historia zaczęła się w garażu domu rodzinnego Jamesa Jannarda w 1975 roku. Nazwa marki pochodzi od imienia jego poczciwego setera angielskiego o imieniu Oakley Anne.

Pierwszym dziełem Jima były uchwyty motocyklowe ze specjalnego materiału, który samodzielnie opracował. To właśnie on przyniósł Jannardowi początkowy sukces. Jego rączki do motocykli cieszyły się coraz większą popularnością na wszelkiego rodzaju wydarzeniach motocyklowych.

Asortyment marki stopniowo rozszerzał się o rękawiczki, zegarki i w końcu – okulary przeciwsłoneczne. Ich pierwsza para powstała w 1980 roku. Były to masywne gogle narciarskie O-Frame, których model od tamtego czasu ewoluował i rozgałęział się w kierunku innych dziedzin sportu.

Obecnie okulary słoneczne Oakley dostępne są w przeróżnych formach – od lekkich i opływowych okularów sportowych, po lustrzane gogle do streetwearowych stylizacji. Zaś tworzywo autorstwa Jima Jannarda jest wciąż używane w ich produkcji, jako materiał wykończeniowy nosków i zauszników.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley – ochrona oczu w sportowym stylu

Funkcjonalność od zawsze była głównym motywem przewodnim firmy Oakley. Okulary przeciwsłoneczne marki cechują się optymalną ochroną UV, która nie zawodzi nawet w ekstremalnie słonecznych warunkach, a także wybitną odpornością na uszkodzenia.

Wykonane z najwyższej jakości metalu i tworzywa sztucznego, to prawdziwe okulary przeciwsłoneczne do zadań specjalnych. Ich lekkość i opływowy kształt pomogą Ci zachować aerodynamikę przy rowerowych lub biegowych wyścigach, a polaryzacja odbije wszelkie oślepiające odblaski, które mogą rozproszyć Twoją uwagę od celu.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley – funkcjonalny design na czasie

Okulary słoneczne Oakley to jednak nie tylko praktyczne wyposażenie sportowe, ale i prawdziwy statement piece. Jesteś miłośnikiem odważnych, nowoczesnych stylizacji? Lubisz bawić się modą? Postaw na ekspresję swojej kreatywnej duszy z wyjątkowym dodatkiem marki kochanej przez miliony.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley cieszą się popularnością nie tylko wśród światowej sławy sportowców. Uwielbiane są również przez najsłynniejsze amerykańskie gwiazdy takie jak Miley Cyrus, Robert Downey Jr., Dua Lipa czy Zac Efron.

Niezależnie od tego, czy wolisz wyraziste okulary przeciwsłoneczne Oakley o designie nie z tej ziemi, czy klasyczne czarne okulary przeciwsłoneczne – tutaj je znajdziesz. Kup już teraz i błyszcz pewnością siebie gdziekolwiek pójdziesz!