Marka soczewek, której możesz zaufać

ACUVUE® to marka, która jest godna zaufania. Nasze soczewki kontaktowe gwarantują nie tylko komfort i dobrą jakość widzenia, ale również są korzystne dla zdrowia Twoich oczu.

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie wyraźne widzenie. Dążymy do tego, by zostać światowym liderem na rynku soczewek kontaktowych, który gwarantuje produkty najwyższej jakości.

Staramy się wciąż pracować nad nowymi produktami oraz unikalnymi technologiami. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego jaką wadę wzroku masz, w ofercie ACUVUE® znajdziesz soczewki kontaktowe, które sprostają Twoim potrzebom. To one sprawią, że będziesz cieszył się zdrowymi oczami, a także długotrwałym komfortem.

Zdobądź więcej informacji o soczewkach kontaktowych ACUVUE®

1-DAY ACUVUE® MOIST

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM


1-DAY ACUVUE® DEFINE®

ACUVUE OASYS®

ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM

1-DAY ACUVUE® TruEye®

SOCZEWKI KONTAKTOWE ZAPEWNIĄ ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

Soczewki Kontaktowe ACUVUE® zapewniają zdrowie Twoim oczom. Czy soczewki kontaktowe są bezpieczne? Oczywiście, że tak, innowacyjne technologie gwarantują wyraźne widzenie, komfort, a także bezpieczne użytkowanie.

► Zachowujące nawilżenie oczu

► Przepuszczające tlen

► Pomocne podczas kataru siennego i alergii

► Chroniące oczy przed promieniowaniem UV

DLA ZAPEWNIENIA KOMFORTU

Soczewki Kontaktowe ACUVUE® stworzono tak, aby gwarantowały wyraźne widzenie i niezwykły komfort użytkowania przez cały dzień.

► Długotrwały komfort

► Uczucie świeżości

► Nawilżenie oczu przez cały dzień

► Łatwe w użyciu

KOREKCJA WZROKU

Marka ACUVUE® ma szeroki wybór soczewek kontaktowych gwarantujących korekcję większości wad wzroku. W czasie badania wzroku z dobraniem soczewek kontaktowych specjalista pomoże zdecydować czy i które soczewki będą wystarczające do korekcji Twojej wady wzroku.

ŁATWE W ZAKŁADANIU I ZDEJMOWANIU

Soczewki kontaktowe ACUVUE® są niezwykle łatwe w użyciu dzięki poniższym cechom:

► Jasnoniebieskie zabarwienie

Soczewki kontaktowe ACUVUE® są o jasnoniebieskim zabarwieniu, aby były bardziej widoczne zarówno w opakowaniu i pojemniku na soczewki. Prościej jest je wyjąć i założyć, a to dla Ciebie oszczędność czasu.

Jasnoniebieskie zabarwienie nie wpływa na jakość widzenia ani na Twój wygląd.

► Tak proste jak 1-2-3

Większość soczewek kontaktowych ACUVUE® ma na powierzchni znacznik strony (123), dzięki któremu wiesz od razu, czy soczewka nie wywinęła się na złą stronę. Wystarczy położyć soczewkę na opuszce palca i  skierować ją do światła, aby sprawdzić, czy cyfry 1,2,3 są we właściwej kolejności. Jeśli widzisz cyfry w odbiciu lustrzanym, należy wywinąć soczewkę na drugą stronę.

 

 


Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.

Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Zaleca się korzystać z gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV zgodnie z zaleceniami specjalisty.

ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, 1-DAY ACUVUE® MOIST®, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, 1-DAY ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM i SOCZEWKA, KTÓRA ZMIENIA WSZYSTKOTM są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2017 © Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska.
BO/2016/12/7836