Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Płyn HY-CARE

Producentem płynu jest Cooper Vision - jeden z liderów na rynku kontaktologii na całym świecie. Cooper Vision słynie z nowych technologii i wprowadzania innowacji. Produkty Cooper Vision dostępne są na rynku od 1980 roku. Firma cały czas się rozwija i kładzie ogromny nacisk na szukanie nowych rozwiązań, które pomogą podnieść komfort i wygodę użytkowania soczewek kontaktowych.

Płyn Hy-Care został stworzony z myślą o naturalnych ludzkich łzach, dlatego jest niezwykle delikatny, a zarazem skuteczny. Idealny dla osób z wrażliwymi oczami, które chcą oczyścić swoje soczewki, ale też ukoić suche i narażone na podrażnienie oczy.

Hy-care płyn do soczewek – skład

Płyn przeznaczony do pielęgnacji soczewek kontaktowych Hy-Care ma czynnik pH zgodny z ludzkimi łzami. Głównym składnikiem nawilżającym płynu jest hialuronian sodu, który idealnie nawilża soczewki i pozwala utrzymać komfort oraz uczucie nawilżenia przez cały dzień. Co ważne, hialuronian jest również składnikiem naturalnie występującym we łzach. Płyn jest również przeznaczony dla osób o wyjątkowo wrażliwych oczach. Preparat Hy-care Coopervision sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników soczewek kontaktowych. Zawarty w składzie płynu hialuronian, nie tylko nawilża soczewki, ale również pomaga ustabilizować film łzowy. Minimalizując w ten sposób tarcia między soczewką a powierzchnią gałki ocznej. 

Hy-Care to wyjątkowo delikatna dla oczu formuła, która sprawdzi się idealnie u osób z wrażliwymi oczami. Wielofunkcyjny płyn do soczewek Hy-Care zawiera wiele naturalnych składników, dzięki temu możesz zapomnieć, że nosisz soczewki! Specjalna izotoniczna formuła płynu znacznie poprawia komfort w trakcie zakładania soczewek.

Każdy użytkownik płynu Hy-Care może być pewien, że jego soczewki są idealnie zdezynfekowane, dzięki zawartości poliheksanidu, który działa antyseptycznie i przeciwdrobnoustrojowo.

Cooper Vision Hy Care płyn do soczewek – zalety

  • Izotoniczna forma polepszająca komfort noszenia soczewek,
  • Hialuronian sodu w składzie płynu podnosi wygodę użytkowania szkieł kontaktowych,
  • Większe nawilżenie soczewki.

Opakowanie zawiera płyn o pojemności 360 ml oraz pojemnik do przechowywania soczewek kontaktowych.

Płyn Hy-Care zachowuje swoje właściwości przez 3 miesiące od momentu otwarcia.

Na co zwracać uwagę, kupując płyn do soczewek Hy Care?

Kiedy szukasz idealnego płynu do swoich soczewek, koniecznie zwróć uwagę na jego skład i właściwości, jakimi się wyróżnia. Preparaty Hy Care zapewniają wysoką jakość, dzięki której nie tylko skutecznie zadbasz o soczewki, zyskasz komfort podczas ich noszenia, ale też dodatkowo ochronisz swoje oczy. To idealne połączenie, które w dodatku Ci się opłaca. Płyn do soczewek Hy-Care ceniony jest za swoją skuteczność. W ciągu kilku chwil usuwa zanieczyszczenia, bakterie, grzyby i białka z powierzchni soczewki. Z drugiej strony koi i dba o oczy, gdyż ma pH zgodne z pH ludzkich łez. Oznacza to, że stosując preparat Hy Care, sprawiasz, że noszenie soczewek staje się jeszcze bardziej komfortowe, a ich zakładanie zajmuje dosłownie chwilę.

Jak używać płyn Hy Care Cooper Vision?

  1. Oczyszczanie soczewki

Dokładnie umyj i osusz ręce. Następnie umieść na wewnętrznej części dłoni soczewkę i wlej na jej powierzchnię 3-4 krople płynu Hy Care Coopervision. Powoli i delikatnie pocieraj soczewkę palcem wskazującym przez ok. 20 sekund. Następnie powtórz wszystkie czynności z drugą soczewką.

  1. Płukanie

Kiedy soczewki są już oczyszczone, należy opłukać je płynem Hy Care Cooper Vision.

  1. Dezynfekcja soczewki

Ostatnim krokiem powinno być umieszczenie soczewek w specjalnym pojemniku i wlanie do niego preparatu Hy Care. Plyn do soczewek należy pozostawić przez min. 4 godziny.

Jak działa Hy Care plyn do soczewek?

  • Nawilżająco – hialuronian zawarty w płynie Coopervision Hy Care doskonale nawilża soczewki, dzięki czemu nie powodują otarć.
  • Dezynfekująco – w porównaniu do innych preparatów płyn do soczewek Hy-Care znacznie przewyższa standardy ISO. Niezawodnie usuwa z powierzchni soczewki tak samo drobnoustroje, jak i grzyby.
  • Oczyszczająco – skutecznie usuwa nagromadzone w ciągu dnia białka lipidowe także z soczewek wykonanych z materiału silikonowo-hydrożelowego.
  • Kojąco – szybko docenisz płyn Coopervision Hy Care za jego delikatne działanie, które podnosi Twój komfort podczas noszenia soczewek.