Hy-Care TM

Producentem płynu jest Cooper Vision - jeden z liderów na rynku kontaktologii na całym świecie. Cooper Vision słynie z nowych technologii i wprowadzania innowacji. Produkty Cooper Vision dostępne są na rynku od 1980 roku. Firma cały  czas się rozwija i kładzie ogromny nacisk na szukanie nowych rozwiązań, które pomogą podnieść komfort i wygodę użytkowania soczewek kontaktowych.

Płyn Hy-Care TM- został stworzony z myślą o naturalnych ludzkich łzach, jest niezwykle delikatny a zarazem skuteczny.

Płyn przeznaczony do pielęgnacji soczewek kontaktowych Hy-Care TM ma czynnik pH  zgodny z ludzkimi łzami. Głównym składnikiem nawilżającym płynu jest hialuronian sodu, który idealnie nawilża soczewki i pozwala utrzymać komfort oraz uczucie nawilżenia przez cały dzień. Co ważne, hialuronian jest również składnikiem naturalnie występującym we łzach. Płyn jest również przeznaczony dla osób o wyjątkowo wrażliwych oczach. Hy-Care TM sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników soczewek kontaktowych. Zawarty w składzie płynu hialuronian, nie tylko nawilża soczewki, ale również pomaga ustabilizować film łzowy. Minimalizując w ten sposób tarcia między soczewką a powierzchnią gałki ocznej.  

Hy-CareTM , to wyjątkowo delikatna dla oczu formuła, która sprawdzi się idealnie u osób z wrażliwymi oczami. Wielofunkcyjny płyn Hy-Care TM zawiera wiele naturalnych składników, dzięki temu możesz zapomnieć, że nosisz soczewki! Specjalna izotoniczna formuła płynu znacznie poprawia komfort w trakcie zakładania soczewek.

Każdy użytkownik płynu Hy-CareTM może być pewien, że jego soczewki są idealnie zdezynfekowane, dzięki zawartości poliheksanidu, który działa antyseptycznie i przeciwdrobnoustrojowo.

Główne zalety płynu Hy-CareTM

  • Izotoniczna forma polepszająca komfort noszenia soczewek,
  • Hialuronian sodu w składzie płynu podnosi wygodę użytkowania szkieł kontaktowych,
  • Większe nawilżenie soczewki.

Opakowanie zawiera płyn o pojemności 360ml oraz pojemnik do przechowywania soczewek kontaktowych.

Płyn Hy-CareTM zachowuje swoje właściwości przez 3 miesiące od momentu otwarcia.