Gwarancja Satysfakcji z ACUVUE

 

Jakość, która Cię przekona!

Soczewki kontaktowe ACUVUE® mogą gwarantować wygodę, wyraźne widzenie oraz zdrowe oczy. Na świecie ich zalety doceniły już miliony ludzi. Liczymy na to, że również dołączysz do grona tych osób i dostrzeżesz wartość tych soczewek kontaktowych. Mimo to, gdybyś z jakichkolwiek przyczyn poczuł, że nie czujesz satysfakcji z zakupu, oddamy Ci pieniądze.

 

Skrócone zasady Programu SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!

Jeśli nie jesteś zadowolony z dokonanego wyboru zakupowego danych soczewek kontaktowych lub Twoja wada wzroku uległa zmianie, oddamy Ci pieniądze.

Wszystko co musisz zrobić, to w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu odesłać do nas niezużyte soczewki kontaktowe w oryginalnym opakowaniu razem z uzupełnionym formularzem, który mieści się na dole tej strony lub w ulotce wraz z paragonem za dokonany zakup soczewek kontaktowych ACUVUE®.

Wypełnij formularz mieszczący się na dole strony lub w ulotce.
Dołącz paragon zakupu soczewek ACUVUE®
Wyślij formularz oraz paragon wraz z niezużytymi soczewkami na wskazany poniżej adres w okresie do 12 miesięcy od daty zakupu.

 

W oparciu o paragon i uzupełniony formularz oddamy Ci pieniądze stanowiące proporcjonalną równowartość odesłanych, nieużytych soczewek kontaktowych. Zwrot pieniędzy nastąpi na wskazany w formularzu numer rachunku bankowego.

 

Program obejmuje następujące produkty:

 

1-DAY ACUVUE® TRUEYE® (30, 90 lub 180 szt.)
1-DAY ACUVUE® MOIST (30, 90 lub 180 szt.)

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM (30 szt.)
ACUVUE OASYS® (6, 12 lub 24 szt.)
ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM (6 szt.)
1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL (30 szt.)
ACUVUE OASYS® 1-Day (30 szt.)
1-DAY ACUVUE® DEFINE® (30 szt.)

 

*W razie odsyłania większych opakowań, wymagane jest uzupełnienie przez specjalistę chorób oczu, potwierdzenia, że Twoja wada wzroku uległa zmianie (poniżej lista produktów).

 

Jeśli zwrot dotyczy poniższych opakowań wymagana jest wizyta u specjalisty chorób oczu, który potwierdzi, że Twoja wada wzroku uległa zmianie:

1-DAY ACUVUE® TRUEYE® (90 lub 180 szt.)
1-DAY ACUVUE® MOIST (90 lub 180 szt.)
ACUVUE OASYS® (12 lub 24 szt.)

 

 


 Adres do wysyłania zgłoszeń:
 

        „SATYSFAKCJA GWARANTOWANA”
        Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa
        ul. Inżynierska 15, 93-569 Łódź

        Tel. 42 636 90 97

 


Udział w Programie można wziąć udział tylko raz - wysyłając maksymalnie 2 opakowania soczewek kontaktowych ACUVUE®. Do każdego pudełka trzeba wypełnić osobno formularz - zatem w przypadku zwrotu dwóch pudełek z soczewkami, należy dosłać dwa formularze.

FORMULARZ >>
ULOTKA >>
REGULAMIN >>

 


*Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Zobacz Regulamin. Program nie obejmuje opakowań podręcznych.

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.

Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Zaleca się korzystać z gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV zgodnie z zaleceniami specjalisty.

ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, 1-DAY ACUVUE® MOIST®, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, 1-DAY ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM i SOCZEWKA, KTÓRA ZMIENIA WSZYSTKOTM są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2017 © Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska. BO/2017/09/8172