Gwarancja satysfakcji EyeLove Deluxe - odbierz soczewki GRATIS!

gwarancja satysfakci EyeLove Deluxe


Soczewki EyeLove DeLuxe zostają stopniowo wycofywane ze sprzedaży. Aby zrekompensować Tobie niedopasowanie soczewek i dać szansę na wypróbowanie innych szkieł kontaktowych marki EyeLove zmieniamy dla Ciebie formułę Gwarancji Satysfakcji dla tych soczewek.

Nie jesteś zadowolony/a z tego produktu? Odeślij nam pozostałe, niewykorzystane soczewki i otrzymaj zamiennie inne soczewki kontaktowe marki EyeLove.

Z pewnością je pokochasz - Twoje oczy również!


Jakie soczewki kontaktowe Eyelove Deluxe biorą udział w Gwarancji Satysfakcji?

  •     EyeLove Deluxe 6 szt.
  •     EyeLove Deluxe Toric 6 szt.

Zasady Gwarancji Satysfakcji z EyeLove Deluxe:

1. Dokonaj po raz pierwszy zakupu soczewek EyeLove Deluxe lub EyeLove Deluxe Toric i wypróbuj je.

2. Jeśli z jakiegoś powodu nie spełnią Twoich oczekiwań, wyślemy Tobie za darmo inne soczewki marki EyeLove, w liczbie odpowiadającej odesłanym soczewkom.

3. Decyzję o zwrocie należy podjąć maksymalnie po przenoszeniu pierwszej pary soczewek. Innymi słowy, decyzję o zwrocie musisz podjąć po przenoszeniu maksymalnie jednej sztuki soczewki z danej mocy, jeśli masz różne wady na oku lewym i prawym lub po przenoszeniu maksymalnie jednej pary, jeśli masz jednakową wadę wzroku na oku lewym i prawym.

4. Ilość wysłanych zamiennych soczewek EyeLove zależy od ilości odesłanych soczewek EyeLove DeLuxe (fabrycznie zamkniętych w blistrach).

5. Informacja o chęci zwrotu soczewek powinna być przekazana drogą mailową lub telefonicznie, przed odesłaniem soczewek.

6. Zwrotu można dokonać ZA DARMO jednym z trzech dostępnych sposobów:

  DPD   Paczkomat inPost   Poczta Polska  
 


DPD (tylko jeśli w momencie składania zamówienia
została wybrana ta opcja doręczenia) poprzez stronę:
https://www.dpd.com/pl/pl/moje-dpd/zwroty-przesylek-dpd/

  Wejdź na stronę:
https://szybkiezwroty.pl/bezokularow
  Skorzystaj z linka: https://ezwroty.poczta-polska.pl/
i wybierz z listy: bezokularow.pl
 

Szczegóły na: https://www.bezokularow.pl/zwrot-produktu

7. W przypadku nie skorzystania z możliwości darmowego zwrotu przez wskazane wyżej kanały, ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

8. Wysyłka soczewek zamiennych nastąpi na ten sam adres, na który zostały wysłane soczewki EyeLove DeLuxe lub na adres wskazany przez klienta, w terminie zależnym od dostępności soczewek wysyłanych w zastępstwie za EyeLove DeLuxe.

8. Klient, który dokonał raz zwrotu nie może ubiegać się o zwrot ponownie, jeśli zdecyduje się kupić soczewki po raz kolejny.

9. Z Gwarancji Satysfakcji EyeLove DeLuxe może skorzystać tylko osoba, która wcześniej nie kupowała w naszym sklepie soczewek EyeLove DeLuxe ani EyeLove Deluxe Toric.

10. Gwarancja Satysfakcji może być przyjęta jeżeli otrzymamy informację i pozostałe soczewki w czasie nie później niż 6 tygodni od daty zakupu soczewek EyeLove Deluxe przez klienta.

11. Promocja Gwarancja Satysfakcji EyeLove Deluxe trwa do odwołania.

12. Gwarancja Satysfakcji nie obowiązuje na kolejne zamówienie klienta na dane soczewki kontaktowe (dotyczy to także Wirtualnego Gabinetu).

13. Gwarancja Satysfakcji nie obejmuje ofert wyprzedażowych.

14. Promocja trwa do 1.09.2021.