Gwarancja najniższych cen lub zwrot pieniędzy

Promocja zakończona.

Sprawdź inne promocje na soczewki kontaktowe.

 

Czujemy się pewnie i wiemy, że nasza oferta jest jedną z najkorzystniejszych pod względem m.in. ceny. Jeśli znajdziesz tańszą ofertę daj nam znać – zwrócimy 105% różnicy!

Oto zasady promocji:

 1. O chęci porównania ofert należy powiadomić nas mailowo na adres kontakt@bezokularow.pl.
 2. Porównywać można tylko faktycznie złożone zamówienia w naszym sklepie (a zatem jeśli chcesz otrzymać zwrot musisz dokonać zakupu). Na wysłanie maila czekamy do 3 dni od momentu złożenia zamówienia.
 3. Porównać należy wszystkie pozycje z zamówienia wraz z kosztami wysyłki.
 4. W mailu poinformuj nas o swoim numerze zamówienia, linku do oferty konkurencyjnej, ewentualnych kodach rabatowych.
 5. Następnie weryfikujemy ofertę. Jeśli zostanie rozpatrzona pozytywnie otrzymasz 105% różnicy cenowej jako rabat kwotowy do wykorzystania w Bezokularow.pl. Innymi słowy – jeśli znajdziesz ofertę np. o 5 zł tańszą i kupisz u nas, to otrzymasz rabat 5,25 zł (105%) na kolejne zamówienie. Tym samym kupisz najtaniej!
 6. Promocji nie podlegają oferty na portalu aukcyjnym Allegro.pl – uważamy, że wielu sprzedawców tam sprzedaje produkty niewiadomego pochodzenia i nie prowadzi działalności gospodarczej. Konkurent musi działać zgodnie z prawem – posiadać działalność gospodarczą i płacić podatki.
 7. Promocji nie podlegają oferty z tradycyjnych salonów optycznych i gabinetów okulistycznych - nie ma możliwości ich weryfikacji.
 8. Oferty konkurencyjne dotyczą cen regularnych (a zatem pozbawionych rabatów programu lojalnościowego). Produkt musi znajdować się w danym momencie na stanie.
 9. Jeśli dostawca oferuje kupon rabatowy musi działać on w momencie porównywania ofert.
 10. Promocja nie jest łączona z innymi naszymi promocjami – kodami rabatowymi, rabatami kwotowymi etc.
 11. Promocja trwa do odwołania.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami – kontakt@bezokularow.pl