Gwarancja komfortu z AIR OPTIX® plus HydraGlyde®

banner gwarancja komfortu z Air Optix plus HydraGlyde

Czy wiesz, że AIR OPTIX® plus HydraGlyde® to ulepszona wersja znanych Tobie soczewek AIR OPTIX® AQUA?

AIR OPTIX® plus HydraGlyde® są godnym następcą AIR OPTIX® AQUA, dzięki dodatkowym ulepszeniom, większemu komfortowi oraz nowej technologii HydraGlyde® Moisture Matrix.


Wypróbuj je już teraz! Skorzystaj z 30-dniowej gwarancji komfortu. Jeśli nie będziesz w pełni zadowolony z soczewek AIR OPTIX® plus HydraGlyde®, możesz łatwo dokonać ich zwrotu przed upływem 30 dni od momentu zakupu. Otrzymasz od nas soczewki AIR OPTIX® AQUA bez żadnych dodatkowych kosztów.

Zasady 30-dniowej Gwarancji Komfortu:

  1. Kup ulepszone soczewki AIR OPTIX® plus HydraGlyde® w opakowaniu 3-sztukowym lub 6-sztukowym.
  2. Jeśli nie sprostają Twoim oczekiwaniom, możesz w ciągu 30 dni od zakupu zwrócić do nas pozostałe soczewki, a my odeślemy Tobie AIR OPTIX® AQUA bez żadnych dodatkowych kosztów.
  3. Warunkiem otrzymania opakowania AIR OPTIX® AQUA jest odesłanie pozostałych soczewek z pudełka.
  4. Decyzję o zwrocie należy podjąć po przenoszeniu maksymalnie pierwszej pary soczewek. Innymi słowy, decyzję o zwrocie musisz podjąć po przenoszeniu maksymalnie jednej sztuki soczewki z danej mocy jeśli masz różne wady na oku lewym i prawym lub po przenoszeniu maksymalnie jednej pary jeśli masz jednakową wadę wzroku na oku lewym i prawym.
  5. Klient, który dokonał raz zwrotu nie może ubiegać się o zwrot ponownie jeśli zdecyduje się kupić soczewki po raz kolejny.
  6. Promocja trwa od 1.06.2021 do 31.07.2021.