Ambasador Tygodnia

prezent

 

 

 

 

Drugi etap konkursu trwa od 19.08 do 01.09.2019 r.


⇐⇐⇐⇐⇐⇐ Wygraj krokomierz + 10 par (20 sztuk) soczewek jednodniowych (sferycznych)


Co należy zrobić, aby wygrać?
  •  wykonaj zdjęcie związane z naszą marką i opublikluj je na Instagramie
  •  oznacz nas na zdjęciu @bezokularow.pl
  • dodaj hashtagi #KupujeBezOkularow  #BezokularowTeam
  • obserwuj profil @bezokularow.pl

I to wszystko!

 

Zajrzyj do nas:
Ikona instagram

 

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować na serwisie społecznościowym Instagram fotografię dowolnego produktu dostępnego w sklepie internetowym Bezokularow.pl lub związane bezpośrednioz maką Bezokularow.pl z oznaczeniem profilu @bezokularow.pl, dodać hashtag #KupujeBezOkularow oraz #BezokularowTeam i zostać obserwatorem profilu @bezokularow.pl

2. Zdjęcie powinno zostać opublikowane na profilu publicznym.

3. Komisja konkursowa, w okresie trwania konkursu, raz na dwa tygodnie dokona wyboru najlepszej opublikowanej fotografii, nagradzając autorów nagrodami:

  1. 5.08-18.08 - Travel Pack (https://www.bezokularow.pl/travel-pack-idealny-na-wyjazd-blink-contacts-complete-revitalens-60-ml-i-listerine-cool-mint)
  2. 19.08-1.09 -  krokomierz + 10 par (20 sztuk) soczewek jednodniowych (sferycznych)
  3. 2.09-15.09 - maska Thera Pearl + Eyeye płatki ogórkowe na oczy 2 sztuki (https://www.bezokularow.pl/eyeye-platki-ogorkowe-na-oczy-2-sztuki)
  4. 16.09-29.09 - zestaw: płyn EyeLove Comfort 360 ml + EyeLove Comfort PLUS 360 ml

4. Ocenie podlegać będą walory estetyczne, kreatywność oraz promocja produktu i marki.

5. Zdjęcie powinno przedstawiać autentyczny produkt ze sklepu www.bezokularow.pl lub samą witrynę sklepu/aplikację mobilną.

6. Konkurs rozpoczyna się od dnia 5 sierpnia 2019 r. i trwa do 29 września 2019 r. i każdy dwytugodniowy okres konkursu liczony jest od poniedziałku do niedzieli i trwa 14 dni kalendarzowych.

7. Fotografia musi być własnego autorstwa, zawierać oznaczenie profilu @bezokularow.pl, hashtag #KupujeBezOkularow oraz #BezokularowTeam, a uczestnik musi zostać obserwatorem profilu @bezokularow.pl. Opis zdjęcia nie może zawierać wulgaryzmów oraz wyrażeń ogólnie uznanych za obraźliwe.

8. Na czas roztrzygnięcia konkursu uczestnik musi spełniać wszystkie wymogi regulaminu.

9. Przystępując do Konkursu, Uczestnik akceptuje Regulamin oraz wyraża zgodę na zamieszczenie jego imienia/nicku/emaila na stronie internetowej, w razie przyznania nagrody.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na niniejszej stronie internetowej oraz na w mediach społecznościowych (w szczególności na Instagramie, na profilu @bezokularow.pl), nagroda zostanie przesłana do laureata drogą tradycyjną na wskazany adres.

Szczegóły konkursu dostępne są w Regulaminie.

 

Zajrzyj do nas:
ikona instagram

Zwycięzcy:

Zwycięzcą I etapu konkursu "Ambasador Tygodnia", w którym można było wygrać Travel Pack, jest @caroline_k23. Gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie :)