Zamów dziś - odbierz jutro

Aby mieć pewność, że Twoje zamówienie dotrze na drugi dzień muszą być spełnione następujące warunki:

  1. Formę dostawy ustaw kuriera - firma kurierska gwarantuje dostawę w 24h od wysyłki. Sugerujemy wybór adresu do pracy - kurierowi będzie dużo łatwiej dostarczyć Twoją przesyłkę do miejsca w którym sie znajdujesz w godzinach 8-17.
  2. Formę płatności ustaw na płatności Dotpay.pl lub za pobraniem. Musimy mieć Twoją wpłatę (lub informację o pobraniu) do godziny 14, aby zamówienie było wysłane tego samego dnia. Płatność Dotpay dotrze zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut. Z kolei pobrania realizujemy od ręki. Wybierając zwykły przelew zamówienie zrealizujemy dopiero po otrzymaniu pieniędzy na koncie, czyli zazwyczaj dopiero na drugi dzień.
  3. Wszystkie produkty w Twoim koszyku powinny mieć dostępność 24h. Zwróć uwagę również na opisy produktów. Dla niektórych soczewek magazynujemy tylko moce ujemne, a moce dodatnie sprowadzamy na bieżąco. W opisie produktów zawsze znajdziesz informację.
  4. Może się zdarzyć, że w danym momencie zabraknie nam jakiejś mocy chociaż powinna być na magazynie. W takiej sytuacji zawsze kontaktujemy się z Tobą i proponujemy rekomenpsatę. Takie sytuacje to jednak rzadkość.
  5. Gwarancja realizacji w ciągu 24h dotyczy dni roboczych, w weekendy (soboty i niedziele) oraz w Świeta kurierzy nie pracują.

 

PAMIĘTAJ!

Jeśli nie uda nam się dostarczyć Twojego zamówienia w obiecanym czasie, to otrzymasz od nas rekompensatę wysokości 10 złotych!

Wystarczy napisać do nas reklamację przez e-mail wraz z numerem zamówienia, a natychmiast sie tym zajmiemy!