Dobór soczewek kontaktowych online

Pomożemy Tobie dobrać soczewki bez wychodzenia z domu
i to całkowicie ZA DARMO.

Wraz z naszym specjalistą optometrystą pomożemy Tobie dobrać najodpowiedniejsze soczewki kontaktowe dla Ciebie,
dopasowane do Twojego stylu życia, do Twoich potrzeb i wymagań.

Dane osobowe
Ankieta
Kontakt z
optometrystą
Soczewki próbne
+ materiały edukacyjne

Proces jest bliźniaczy do tego w prawdziwym gabinecie, jednak odbywa się wygodnie on-line. Najpierw potrzebujemy Twoje dane osobowe do realizacji całego procesu, następnie znajdziesz wywiad-ankietę. Aby cały proces przebiegł pomyślnie niezbędna jest nam wiedza na temat stylu życia czy dolegliwości, które mogą być przeciwskazaniem lub ograniczeniem do użytkowania soczewek kontaktowych – dzięki każdej takiej informacji jesteśmy w stanie polecić najlepsze dla pacjenta soczewki. Nie podanie pewnych informacji wiązać się może z komplikacjami, zatem zachęcamy do podania wszystkiego, co może nam pomóc.

W kolejnym kroku skontaktuje się z Tobą nasz specjalista, mailowo lub telefonicznie, w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów dopasowania soczewek, a następnie otrzymasz informację czy dobór soczewek kontaktowych dla Ciebie jest możliwy. Otrzymasz również informację o soczewkach próbnych, jakie otrzymasz w przesyłce od nas – żebyś wiedział/wiedziała dokładnie co będziesz używać przez najbliższe dni!

W momencie realizacji wysyłki odblokowane zostaną dodatkowe opcje w panelu klienta – otrzymasz dostęp do swojej karty pacjenta, materiałów wideo na temat zakładania, zdejmowania i pielęgnacji oraz otrzymasz dostęp do broszur informacyjnych w formie plików elektronicznych.

Zapraszamy

Darmowe soczewki
próbne
Darmowe wirtualne
badanie
przeprowadzone przez
wykwalifikowanego optometrystę
Aplikacja soczewek kontaktowych
bez wychodzenia
z domu