Soczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day


Wypróbuj

EYELOVE EXCLUSIVE 1-DAY
jednodniowe soczewki kontaktowe


 


 

Nigdy nie używałeś soczewek EyeLove Exclusive 1-Day?

Teraz masz szansę wypróbować je ze zniżką 30 złotych!
Wystarczy, że kupisz zestaw 2x EyeLove Exclusive 1-Day korzystając ze specjalnie przygotowanej oferty w naszym sklepie.

ZESTAW 2x EyeLove Exclusive 1-Day 30 szt. + stylowe pudełko


Jakie są jednodniowe soczewki kontaktowe EyeLove Exclusive 1-Day?

To nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe, o wysokiej tlenoprzepuszczalności, których delikatność i elastyczność zapewnia komfort noszenia oraz łatwość zakładania i zdejmowania.


Komfortowe i wygodne

Wiesz jak dla komfortu ważne jest odpowiednie nawilżenie soczewki. Wysokie uwodnienie EyeLove Exclusive 1-Day zapewnia użytkownikowi komfort przez cały dzień noszenia. Zapewnia to zastosowana podczas produkcji technologia WetLoc™ - dzięki niej na powierzchni soczewki w sposób naturalny gromadzone są cząsteczki wody. 

 

 

 

Zdrowe

Materiał silikonowo-hydrożelowy, z którego stworzone zostały soczewki EyeLove Exclusive 1-Day zapewnia oku stały dopływ tlenu - pozwalając mu swobodnie "oddychać". Wszystko to dzięki właściwościom połączenia silikonu i hydrożelu - gwarantującego wysoki poziom tlenoprzepuszczalności.

 

 

Idealne dla podróżników i sportowców

Jeśli dużo podróżujesz lub uprawiasz regularnie sport, wiesz jak wada wzroku wpływa na komfort życia codziennego, dlatego tak bardzo cenisz soczewki kontaktowe. Jednodniowe soczewki to jeszcze większa wygoda użytkownika - codziennie rano zakładasz na oczy świeżą parę soczewek a wieczorem zużytą wyrzucasz do kosza, nie martwiąc się o ich pielęgnację.

 

 

Z filtrem UV

Wybierając soczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day z filtrem UV klasy 1, chronisz swoje oczy przez cały czas, a w słoneczne dni możesz bez problemu nosić też okulary słoneczne, w których soczewki nie przeszkadzają. Blokada niebezpiecznego promieniowania UVA na poziomie 90% a UVB - 99%.

 

Wypróbuj teraz!